بوی خیار حشرات را دور می‌کند

 

خیار ویتامین‌هایی دارد که روزانه بدن ما به آن نیازمند است و دارای ویتامین‌هایی همچون B1، B2، B3، B5، B6، اسیدفولیک، ویتامین C، کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم و روی است. اگر حشرات و حیوانات باغچه شما را آزار می‌دهند یک بشقاب آلومینیومی خیار لایه‌لایه برش خورده را بگذارید تا همه آنها را فرار دهد. [...]

خیار ویتامین‌هایی دارد که روزانه بدن ما به آن نیازمند است و دارای ویتامین‌هایی همچون B1، B2، B3، B5، B6، اسیدفولیک، ویتامین C، کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم و روی است.

ویتامین خیار

 

اگر حشرات و حیوانات باغچه شما را آزار می‌دهند یک بشقاب آلومینیومی خیار لایه‌لایه برش خورده را بگذارید تا همه آنها را فرار دهد. مواد خیار با آلومینیوم ترکیب می‌شود و بویی را ایجاد می‌کند که همه حشرات و… را فراری می‌دهد ولی انسان آن را حس نمی‌کند. همچنین اگر روی پوست خود ناهمواری دارید و می‌خواهید که قبل از رفتن به استخر از شر آن خلاص شوید خیار برش خورده را به آن محل‌ها روی پوست خود بمالید. مواد فتوشیمیایی خیار باعث می‌شود که کلاژن‌های پوست جمع شود و چاله چوله‌ها از بین برود. همچنین روی چروک‌ها نیز بسیار موثر است. اگر دچار استرس هستید، یک خیار را خرد کنید و در آب‌جوش بگذارید، مواد شیمیایی آن باعث آرامش شما می‌شود.

 

منبع: نشریه تخصصی بهداشت پوست و مو و زیبایی

/ 0 نظر / 5 بازدید